Ajda Pekkan Şehrazat’a Saygı Albümü İçin ‘Aşklayalım’ Şarkısını Yorumladı!

Ajda Pekkan Şehrazat’a Saygı Albümü İçin ‘Aşklayalım’ Şarkısını Yorumladı!
  • 0
  • 14
  • 11 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...
  • +
  • -

Türk pop müzik tarihinin en önemli bestecisi, Şehrazat 1990 senesinde Süperstar Ajda Pekkan’ın yorumladığı “Yaz Yaz Yaz” şarkısıyla Türk pop müziğinin endüstriye dönüşmesinde  yeni bir kapı açtı. Türkiye’nin en önemli 12 yıldızı tarafından Şehrazat’ın hala çok ünlü ve popüler olan eserlerinin olduğu “Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute Saygı” albümünün çıkış şarkısı “Aşklayalım “ Süperstar Ajda Pekkan tarafından cover olarak yorumladı.

Prodüktörlüğünü Atilla Şen’in yaptığı Coverz & DMC etiketiyle piyasaya çıkacak olan Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute saygı  albümünün Süperstar Ajda Pekkan tarafından yorumlanan “Aşklayalım” söz & müziği ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat’a düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait olup Mix Mastering çalışmaları IMS Mix Mastering tarafından tamamlamadı.

Şehrazat’ın  albüm kapağı ve Süperstar Ajda Pekkan’ın  “Aşklayalım“  şarkı kapağı  yapay zeka ile üretildi. Dünden bügüne 14 potre fotoğrafının  ortak anlatımının oluşturduğu yapay zeka fotoğrafları son dokunuşları ise ressamlar  tarafından çizim teknikleriyle yapıldı. Bu yapay zeka fotoğrafları Onur Özışık imzası taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir