Radyo1’de 90’lar Gecesi 2 Konuk Ayşen

Radyo1’de 90’lar Gecesi 2 Konuk Ayşen
  • 0
  • 66
  • 27 Ocak 2022
  • 1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...
  • +
  • -

AYŞEN “BUNLAR VAR YA”

Radyo1’de 90’lar Gecesinde Dj ONurun Canlı Yayın Konuğu Oluyor Bu keyifli sohbeti, sakın kaçırmayın…

Radyo1 Olarak Birbirinden Değerli Sanatçıları Sizlerle Buluşturuyoruz

Radyo1 Bir Radyodan Daha Fazlası

Radyo1 Hep Seninle

ONurluSaatler&Müzikoloji

 

90’lı yılların en popüler yorumcularından biri olan Ayşen, uzun bir aradan sonra “Bunlar Var Ya” isimli teklisini çıkardı.

DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda çıkan Bunlar Var Ya isimli şarkının sözleri Ayşen’e, müziği Kemal Şimşekyay’a, aranjesi ise Volga Tamöz’e ait.

Albüm yapmadığı yıllarda müzikle hep içiçe olan Ayşen, Kemal Şimşekyay’la birlikte yaptıkları ve hit olan şarkılarıyla sektörde isimlerinden oldukça fazla söz ettirdiler.

Daha önce Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Demet Akalın, Murat Boz, Serdar Ortaç, İrem Derici, Ece Seçkin gibi bir çok isme şarkı veren Ayşen, Bunlar Var Ya şarkısını sır gibi herkesten kendisine sakladı.

Eşiyle birlikte şarkılar yazdı

Arada ENBE Orkestrası ile işbirliği yapan Ayşen, uzun hem de çok uzun bir zaman ne bir albüm ne de bir şarkı kaydetti kendi adıyla.

Fakat sanılanın aksine müzikten o kadar da uzaklaşmadı. Eşi Kemal Şimşekyay ile birlikte şarkılar yazdı ve bilinen, sevilen isimler söyledi şarkılarını.

‘Adeyyo’dan ‘Kulüp’e

Ece Seçkin’in ‘Adeyyo’su ve Ozan Doğulu ile işbirliği yaptığı ‘Sayın Seyirciler’ mesela… Ya da Demet Akalın’ın ‘Kulüp’ü, son çıkan ‘Canıma da Değsin’i…

‘Bunlar Var Ya’ adlı şarkı hareketli, dinamik… Bir ‘Adeyyo’ kadar olmasa da ‘Canıma da Değsin’ ve ‘Kulüp’ iddiasında bir şarkı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir